Sorumluluk Reddi Beyanı

kentfirmarehberi.com web sitemiz kapsamında Google reklamcılık politikalarına göre siteyi ziyaret eden kullanıcının potansiyel Google aramaları sonucunda karşısına çıkan reklam gösterimleri ile hiçbir ilgi ve alakası yoktur. Bu tarz yayınlanan Google reklamları web sitemize gelir açısından destek sağlamaktadır. Bahsi geçen reklamlara son kullanıcı tıkladığı andan itibaren kullanıcının yapacağı reklam inceleme işlemlerinde, bu kullanıcının web sitemize yazacağı yorumlarda ve belirteceği görüşlerde kentfirmarehberi.com asla sorumluluk kabul etmemektedir. Web sitemizi ziyaret eden her kullanıcı dijital ortamda bulunduğu faaliyetlerden birebir olarak son derece kendisi sorumludur.

 

Web sitemizde herhangi bir yorum-reklam-haber türevinde veriler kötü bir amaçla asla paylaşılamaz ve paylaşılmasına da göz yumulamaz. An itibariyle sitemiz kapsamında bulunan hiçbir yorum-haber veriye güvenerek alım veya satım işlemi yapılamamaktadır. Web sitemiz kentfirmarehberi.com bu tarz durumların hiçbirisinden sorumlu tutulamamaktadır ve web sitemiz yönetimi tarafından da sorumluluk asla kabul edilememektedir. Web sitemizin siz değerli ziyaretçileri bu durumu bilerek internet sitemizi kullanmalıdır.

 

Portalımız kapsamında yer alan veriler, fiyatlar ve yayınlanan bilgilerin tam olarak doğru olabileceği asla garanti edilemez. Bu konu kapsamında içerikler, haber verilmeden değiştirilebilmektedir. Web sitemizde tüm veriler portal sitemiz kentfirmarehberi.com tarafından güvenilir olabildiği tespit edilen kaynaklardan alınmaktadır. Bu kapsamda dijital kaynakların kullanılması nedeni neticesinde ortaya çıkabilecek tüm hatalardan kentfirmarehberi.com asla sorumlu değildir.

 

……………………………………….

.com’da bulunan reklamlarla hiç bir alakası yoktur sadece gelir elde etmek için reklam bulundurmaktadır. Bu reklamlar yeni sekmede açılır ve bu bağlantıdan yapacağınız işlemlerde ve de haber veya yorumlarda bulunan bağlantılardan yapacağınız işlemlerde .com sorumluluk kabul etmez.

Bu sitede hiçbir haber/yorum/reklam/ veriler kötü bir amaçla paylaşılmaz veya paylaşılmasına göz yumulmaz. Bu sitede bulunan hiç bir haber/yorum/ veriye güvenerek alım veya satım yapmayınız. o.com bunların hiçbirinden sorumlu tutulamaz ve sorumluluk kabul etmez. Sizlerde bunu bilerek bu internet sitesini kullanınız.

Burada yer alan fiyatlar, veriler ve bilgilerin tam ve doğru olduğu garanti edilemez; içerik, haber verilmeksizin değiştirilebilir. Tüm veriler, bilgiinfo.com tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. Bu kaynakların kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan bilgiinfo.com sorumlu değildir.