GOLD OfisWeb Sanal Ofis Çözümleri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
127 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: AYŞEGÜL AKTAŞ
  • ADRES: KOZYATAĞI MAH4 GÜLBAHAR SOK AR PLAZA CB LOK NO:13 KADIKÖY İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (216) 256 5616
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: 0 (544) 369 9444
  • WEB SİTESİ: http://www.ofis.web.tr
  • E-POSTA: info@ofis.web.tr
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 00:00
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
1+3 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

KOZYATAĞI MAH4 GÜLBAHAR SOK AR PLAZA CB LOK NO:13 KADIKÖY İSTANBUL

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Ofis.web.tr’yi tanıyın!
Ofis.web.tr Türkiye’nin ilk yerli sanal ofis ve hazır ofis sağlayıcılarından biridir. Kurulduğu 2010 yılından bu yana yüzlerce firmaya hizmet vermiştir.

Kullanıcılarına sadece çalıştıkları işe odaklanma olanağı sunan firma birçok girişimciye katkı sağlamıştır. Sadece iyi teknik altyapının başarı için yeterli olmayacağına inanan Ofis.web.tr kusursuz müşteri hizmetine oldukça önem vermektedir. Kullanıcılarının olumlu geribildirimleri de verilen bu önemin doğal sonucu olarak ortaya çıkmaktadır.

Hazır ofis, sanal ofis ve toplantı salonu kiralama alanlarında hizmet veren firma Türkiye’de ve dünyadaki girişimcilik ekosistemini, iş dünyasını yakından takip etmekte ve sürekli kendini güncellemektedir. Ofis.web.tr girişimcilere katkı sağlamak için etkinlikler düzenlemekte ve sponsorluk hizmeti vermektedir.
Ofis.Web.Tr sekreterlik maliyetlerinizi %5’lere düşürür. Ofis.Web.Tr; hem karlı, hem saygınlıklı, hem de…

Daha Karlı!
Ofis işlerinizden sorumlu sekreter veya santral görevlileri çalıştırmak ile gelen maddi yükleri bundan sonra unutmalısınız. Bu süreçlerin denetimi, düzenlenmesi ve takibi ise Ofis.Web.Tr ile çok basit! Her şey Ofis.Web.Tr ile birlikte sizlere hazır olarak gelecek ve istediğiniz biçimde raporlara ulaşabileceksiniz. Gereksiz maliyetlerden kurtulduktan sonra şirketiniz daha karlı bir duruma gelecek. Siz de bir çok sorun ile uğraşmaksızın işinize konsantre olabileceksiniz.

Daha İtibarlı!
Müşterileriniz ile ya da potansiyel müşterileriniz ile bundan sonra ilk temas hususi sekreteriniz tarafından sağlanacak olup bunun ile birlikte bir çok aksaklık daha kıvılcımlaşmadan engellenecek ve bütün çağrılarınız profesyonel bir uslup ile karşılanıcak. Artık, çağrılarınız direk size değil, hususi asistanınıza / sekreterinize ulaşacak!

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.