Palet Streç Makinası

161 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 26 Ağustos 2021 22:39
  • İLAN TÜRÜ: Diğer (Hizmet, Servis)

NUR AK AMBALAJ

Sipariş Numaramız

0553 081 80 67

 

Palet Streç Makinası size uzun yıllar sorunsuz bir deneyim yaşatacaktır. Müşterilerimiz Nur Ak Ambalaj ürünleri ile yüksek verimlilik oranlarına ulaşmaktadır. Kaldığı yerden devam edin. En iyi fiyat garantisi. Uzun ömür.

 

Palet streç makinesi nedir?

Palet streç makinesi, palet üzerindeki yüklerin streç film ile kaplanıp sarılmasını günümüzde mümkün kılan makinedir. İşçiliği, maliyetleri ve insan gücünü en aza indiren bu makineler son zamanlarda oldukça popüler hale geldi.

 

Kullanılan bu palet streç makinesi modelleri ikiye ayrılmaktadır. Otomatik ve yarı otomatik streç film makinesi modelleri bulunmaktadır. Kişiler uygulama alanlarına ve yapacakları işe göre tercihlerini belirleyebilirler. Motorlu ve yük (mekanik) gerilimli tipleri de vardır. Ayrıca akülü ve sabit makineler olarak gruplara ayrılmaktadır.

 

Ton ve yüksekliğe göre değişen önyargılı modeller de vardır. Ayrıca üst baskı ve ölçeklere sahip modellerin olduğunu da gösteriyor. Kişiler tercih ettikleri ürün için tercihlerini firmanın durumuna göre kullanabilirler.

 

Palet streç makinesinin avantajları

Ticari sektörde kullanılan palet gerdiricilerin faydaları oldukça fazladır. Motorlu teknolojiye sahip palet sıkıştırma makinesi ile yükün eğilmesi söz konusu değildir. Ek olarak, strecin çok sıkı sarılması, ürünlerin bükülme ve soyulma riskini neredeyse sıfıra indirir. Ayrıca motorlu palet streç makineleri daha az esneme sağlar. Böylece streç filmin daha uzun süre kullanılmasına yardımcı olur ve iş yeri maliyetlerinin düşmesine yardımcı olur.

 

Palet streç makineleri paketlenecek ürünlerin yüksekliğini otomatik olarak ayarlar ve streç filmi destekler. Bu, personel ihtiyacını en aza indirir ve maliyetleri önler. Paketleme kalitesinden, işçi ücretlerinden, zamandan ve ürünlerin güvenli teslimatından yararlanmaya yardımcı olur. Bu nedenle son zamanlarda yoğun talep gören ürünlerden biridir.

 

İşçilerin paketlemedeki zorluklarını ortadan kaldıran bu makine sayesinde can kaybını da önlüyor. Hem ürün tasarrufu sağlayan hem de işçi sağlığını koruyan bir ürün olarak günümüzde sıklıkla tercih edilen bir üründür. Nur Ak Ambalaj olarak geliştirdiğimiz özel yöntemlerle, hızlı ve ucuza ambalaj üretme konusunda sektörlere ciddi anlamda destek oluyoruz.

 

 

Palet streç makineleri fiyatları

 

Operasyon için gerekli olan palet streç makinesi fiyatları merak konusudur. Fiyatlarını değiştiren birçok faktör vardır. Dokunmatik ekran, PLC sistemli çalışma, aşırı basınç ve hepsinden önemlisi motorlu ön gerdirme gibi faktörler farklı fiyatlara yol açmaktadır.

 

Buna rağmen palet streç makinesi fiyatları oldukça ucuzdur. Yapılacak iş miktarı göz önüne alındığında, fiyatların çok daha ucuz olduğunu söylemeye gerek yok. Ancak ürünü satın almadan önce piyasada fiyat araştırması yapmanız tavsiye edilir. Bu, aynı özelliklere sahip en uygun palet streç makinelerini seçmenize olanak sağlar.