Otomatik Çember Makinası

139 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 26 Ağustos 2021 22:40
  • İLAN TÜRÜ: Diğer (Hizmet, Servis)

NUR AK AMBALAJ

Sipariş Numaramız

0553 081 80 67

 

Otomatik çemberleme makinesi

 

Bu makineler alanında Nur Ak Ambalaj, paletli ve paletsiz ürünlerinizi bantlayabileceğimiz çözüm önerisi olarak çemberleme makinesi ürünlerini sizlere sunmaktadır. Otomatik palet daire makinesi ile gelen ürünlerinizi hatta kullanıcı müdahalesi olmadan paketleyebilirsiniz. Paletsiz ürünleriniz (paket, çuval, kutu vb.) için kullanabileceğiniz bu makineler ile hatta gelen ürünlerinizi veya manuel besleme ile gelen ürünlerinizi rahatlıkla bantlayabilirsiniz.

 

Firmamız kurulduğu günden itibaren çemberleme makineleri alanında gelişme göstermiştir. Ülkemizin en iyi Çember Makinesi firmamız tarafından satışa sunulmaktadır. Her gün getirdiği yeni teknolojiler ve müşteri odaklı çalışmaları nedeniyle piyasada en önde giden firmayız. Kuruluşumuz motor sistemleri için geliştirdiği özel sistem sayesinde motor aşınması sorununu tamamen ortadan kaldırmıştır. Uzaktan bağlantı özelliği ile çemberleme makinelerinde ortaya çıkan sorunları hızlı bir şekilde çözebilmektedir. Farklı sektörler için hazırlanan çemberleme makineleri ile Türkiye’deki çoğu firmanın tercih ettiği makinelerden biri haline gelmiştir.

 

Çemberleme makinesi satışı, sarf malzeme desteği ve teknik servis konusunda sizlere 7/24 hizmet sunmaktadır. Deneyimli uzman kadromuz ile yılın belirli zamanlarında gerçekleşen eğitimlere katılarak gerekli bilgi, belge ve tecrübe donanımına sahibiz. Stoklarımızdaki bu cihazları siz değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz. Projelerinizde sizlerden biri olarak çalışıyoruz ve günün her saatinde herhangi bir sorunda size yardımcı olmaya çalışıyoruz. İstanbul ili Bağcılar ilçesinde İSTOÇ bölgesinde hızlı çözüm sunuyoruz.