Çemberleme Makinesi

201 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 26 Ağustos 2021 22:40
  • İLAN TÜRÜ: Diğer (Hizmet, Servis)

NUR AK AMBALAJ

Sipariş Numaramız

0553 081 80 67

 

Çemberleme makineleri çeşitleri

 

Bir ürünün veya yükün paketinin veya paletinin çelik veya plastik kullanılarak açılmamasını sağlamak için kullanılan paketleme makinelerine çemberleme makineleri denir. Bu sayede paket sabitlenir, asla açılmaz ve güvenli bir şekilde taşınabilir. Çemberleme makinesinde kullanılan bantlar ürünleri birbirine çekebilmekte, tutma kuvvetini arttırabilmekte ve yükün nakliye sırasında kaymaması için palete sabitlenmesini sağlayabilmektedir. Çemberleme istenilen mukavemete göre farklı malzemelerden yapılabilir ve tüm çemberleme makinesi modelleri için en uygun ürünleri bulacaksınız.

 

Çemberleme makinesi taşınacak ürünün çelik, plastik, polyester şeritleri ile bağlanır. Ürünlerinizi daha güvenli bir şekilde taşımak istiyorsanız çemberleme makinası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Burada, nakliye mallarını emniyete almak için farklı tipte çemberleme makineleri bulacaksınız. Farklı ihtiyaçlar için farklı varyasyonlarda mevcuttur. Sektörün önde gelen çemberleme makinesi üreticilerinden çemberleme makinelerine göz atabilirsiniz.

 

Firmamızdan sıfır çemberleme makinesi çeşidine ulaşabilir ve çemberleme makinenizi sipariş edebilirsiniz. Çember makine bayisi ile hemen iletişime geçebilme, çemberleme makinesi satabilme ve çemberleme makinesi kiralama imkanı ile çemberleme makineleri kategorisinde yüzlerce marka ve model bulunmaktadır.