Çember Germe Makinası

206 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 26 Ağustos 2021 22:40
  • İLAN TÜRÜ: Diğer (Hizmet, Servis)

NUR AK AMBALAJ

Sipariş Numaramız

0553 081 80 67

 

Çember gerdirme makinesi

 

Manuel çemberleme makinesi palet ve paket çemberlemede manuel olarak kullanılan çemberleme sistemlerinin en sağlıklısıdır. Manuel gerdirme makinesi ile üretilen çemberleme sac toka gibi ek yerinden çıkmamaktadır. Sorunsuz çember oluşturur. 12mm polyester bant, 12mm plastik bant, 12mm siyah bant, 16mm polyester bant, 19mm polyester bant ile çalışır. Çemberleme arabası üzerine tokaları ve makineyi yerleştirerek depoda istediğiniz yere kolayca taşıyabilirsiniz.

 

Manuel çemberleme makinesi 13mm 16mm ve 19mm plastik bant ve polyester bant gerdirmek için kullanılır. Manuel lastik bağlamaları yapmak için halka tel tokaları kullanılmalıdır. Plastik veya polyester kayışlara uygun toka tercih edilirse palet üzerinde devrilme ve saçılma olmaz.

 

Manuel çemberleme makinesini kullanmak için önce plastik ya da polyester kayışı paletten yönlendirerek kayışı klipsli tel tokaya takıyoruz. Daha sonra manuel kayış gerdirme makinesini kayışa uygun bir şekilde takıp son olarak istenilen frekansa kadar gerdiriyoruz. Çemberleme işlemi bittiğinde bantı makine ile kesip banttan kurtarıyoruz.

 

Manuel çemberleme makineleri ekonomik verimleri nedeniyle en popüler çemberleme makineleridir. Manuel çemberleme makinası palet çemberleme ihtiyacı olan firmalar, oluklu mukavva fabrikaları, parke taşı üretim firmaları, lojistik depolar, yedek parça firmaları, kiremit üretimi, tuğla üretimi, ahşap işleme ihtiyacı olan firmalar tarafından en çok tercih edilen çemberleme makinasıdır.

 

Manuel çemberleme makinesi yardımcı ürünleri için aşağıdaki ürünleri de inceleyebilirsiniz.

 

manuel çemberleme makinesi polyester çemberleme evcil hayvan çemberleme, yeşil çemberleme siyah plastik çemberleme kıvrık klipsli toka fosfat toka

 

Palet çemberleme sistemlerinde daha çok manuel çemberleme makineleri kullanılmaktadır. Karton çemberlemede pek tercih edilmez. Kullanımı kolay bir çemberleme sistemidir. Paletin etrafına elle dolanan çemberleme, tokanın manuel çemberleme makinaları ile takıp gerdirilmesi ile kullanılmaktadır. Doğru çemberleme makinesi ile doğru tokayı alırken kesimden sonra kopma ihtimali yoktur. Plastik bant ve polyester bant için uygundur. Fiber kompozit çemberleme makinesi ayrıdır. Fiber çemberleme makinesi olarak inceleyebilirsiniz.