WhatsApp Plus Özellikleri Nelerdir? WhatsApp Plus 2021 Nedir

138 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 26 Ağustos 2021 01:43
  • TARİH: 26.08.2021
  • WEB ADRESİ: www.kentfirmarehberi.com
  • ORGANİZATÖR: WhatsApp
  • YER: Global

ETKİNLİK HAKKINDA

Dünya çapında kullanıcıları olan ve hemen hemen tüm telefonlarda bulunan bir anlık mesajlaşma ve görüntülü arama uygulaması olan Whatsapp’ı biliyorsunuz. Bu yazımızda sizlere Whatsapp Plus apk ve Whatsapp plus indirme ve Whatsapp Plus özellikleri hakkında bilgi vereceğiz. Whatsapp Plus’ın ne olduğunu da açıklıyoruz.

Whatsapp Plus apk, uygulamanın içeriğini daha basit ve kullanışlı hale getirirken, gelişmiş özellikleri ile kullanıcılara kaliteli hizmet sunmaktadır. Bu Whatsapp Plus sürümünü sizlere tanıtmadan ve Whatsapp Plus indirme bağlantısını paylaşmadan önce bir uyarı yapmamız gerekiyor.

 

Whatsapp Plus Apk’yi İndirin! UYARI!
Normal WhatsApp sürümünü silmeden önce, konuşmalarınızı yedeklediğinizden ve uygun şekilde sildiğinizden emin olun. Meydana gelen herhangi bir veri kaybından siz sorumlusunuz.

Whatsapp Plus işlevleri
mavi tıklama
Girişi gizle
Silinen mesajları veya fotoğrafları görüntüleyin
Yer işaretlerini gizle
Kişiselleştirilmiş çevrimiçi bildirimi etkinleştirin
Farklı tema seçenekleri
Tarihsel kayıtları tutun
Yukarıda listelenen özellikleri göreceksiniz. Ayrıca normal WhatsApp uygulamasında resim ve video paylaşımında bazı sorunlar olabilir, dosya formatı desteklenemez. Plus sürümünde birçok dosya ve video uzantısı desteklenirken, boyutu 1 GB’a kadar olan dosyaları gönderebilirsiniz. Ayrıca bu işlev yalnızca WhatsApp plus’a aittir.

 

WhatsApp Plus iOS’a mı geliyor?
WhatsApp Plus bir APK uygulaması olduğu için yalnızca Android cihazlarda indirilebilir. Bu nedenle WhatsApp Plus iOS veya WhatsApp Plus iPhone maalesef kullanılamamaktadır. Wp Plus apk olarak kullanılabilir.

WhatsApp Plus’ı nasıl güncellerim?
WhatsApp Plus’ın en son sürümü güncellendiğinde, aynı şekilde WhatsApp Plus’ı İndir düğmesine tıklamanız yeterlidir. Çünkü WhatsApp Plus güncellendiğinde aşağıdaki WhatsApp Plus indirme bağlantısını güncelleyeceğiz ve size güncellenmiş bağlantıyı sunacağız.

WhatsApp Plus APK nedir?
Klasik WhatsApp’tan farklı olarak WhatsApp Plus apk, kullanıcılarına istedikleri özellikleri sunan üçüncü parti bir uygulamadır. Kullanıcılara tema özelleştirme ve gizlilik gibi seçenekler sunar, ancak aynı zamanda WhatsApp Messenger’ın orijinal sürümünün belirli sınırlamalarını da kaldırır. Üçüncü taraf bir uygulama olan Google Play Store gibi uygulama mağazalarında mevcut değildir. Bunu yapmak için üçüncü taraf uygulamasının APK dosyasına ihtiyacınız var. Üçüncü taraf uygulamanın APK bağlantısını yazının sonunda bulabilirsiniz.

 

WhatsApp Plus ile indirin
Whatsapp Plus apk indirin açıklamamıza göre faydaları ve ayrıcalıkları yazımızda mevcuttur. Bunu gören kullanıcılar, normal WhatsApp’ın neden kullanmadığını soruyor. Bunun sebebini whatsapp.inc’in pazarlama ve sürdürülebilirlik teknikleri olarak düşünebiliriz.

Whatsapp Plus’ı İndirin (Her yeni güncellemede bağlantı yenilenir!)

Android WhatsApp silinen sohbeti kurtar
WhatsApp’ı bir Android cihazda kullanıyorsanız, uygulamanın sohbeti otomatik olarak yedekleyeceğini bilmelisiniz. Bu sayede silinen mesajları görmek ve silinen wp mesajlarını kurtarmak çok kolay. Böylece eski WhatsApp mesajlarını geri yükleyebiliriz.

Android WhatsApp silinen sohbet kurtarma için, WhatsApp’ı telefonunuzdan sildikten sonra WhatsApp’ı tekrar geri yüklemeniz gerekir. Bu geri yükleme sırasında uygulama, son yedeği geri yüklemek isteyip istemediğinizi soracaktır. Geri Yükle seçeneğini seçer ve ardından İleri’ye tıklarsanız, uygulama yüklenecek ve silinen sohbet yedeğiniz telefonunuza yüklenecektir.

 

iPhone’da Silinen Mesajları Kurtar
Sahip olduğunuz cihaz bir iPhone, yani iOS ise, silinen mesajları kurtarma adımları farklıdır. Wp Silinen Mesajları Kurtarma Adımları;

WhatsApp uygulamasının ayarlarında, sohbet yedeklemesinin ne kadar süreceğini belirtmiş olmalısınız.
Bu yedekleme işlemini gerçekleştirdiğinizde,
Silinen mesajlarınızı kurtarmak için,
Uygulamayı silip yeniden yüklemeniz gerekecek.
WhatsApp uygulamasını yeniden yüklerken, yedekleme için izin istenecektir.
Bu yedeği geri yükle’ye tıklarsanız, sohbet yedeğinizi geri yükleyebilirsiniz.
Yukarıdaki adımlar, yaptığınız son yedeklemeyi size geri getirecektir. Bu nedenle WhatsApp’taki mesajlarınızı düzenli olarak yedeklemelisiniz. Ayrıca farklı kişilerin mesajlarını onların bilgisi olmadan kaydetmek ve görüntülemek mümkün değildir. Bu yasanın ihlalidir.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsun? WhatsApp Plus’ı indirmek istiyor musunuz? Whatsapp plus 2021 hakkında ne düşünüyorsunuz? Ayrıca aşağıdaki WhatsApp plus apk’ya yorum yaparak düşüncelerinizi bizimle ve diğer okuyucularla paylaşabilirsiniz.